AWZ: LaFee je opět v nahrávacím studiu!

2. august 2015 at 23:31 |  články
Christinu Klein, známou jako LaFee, je možné v současné době vidět v seriálu Alles was zählt. Avšak i tato série se neobejde bez hudby, LaFee se právě teď se svými kolegy vytočila v nahrávacím studiu!
Tam má Iva, jakožto postava LaFee, nahrávat song. Pro Ivu to bylo něco vzrušujícího, Christina tak mohla být zase jako doma a cítila se velmi dobře: "Je pěkné být zase opět doma. Znám to tady, jsem tu již od patnácti let a cítím se tu stále velmi dobře."
Společně s Christinou je ve studiu také její kolegyně Isabella Horn. V seriálu představuje Piu, která je velmi dobrou kamarádkou Ivi a taktéž ji podporuje. Dodává ji pozitivní energii.
S nervozitou si zpěvačka moc hlavu neláme. "Nervozita je zdravá a dobrá. Mám ji pořád, vždy když vcházím na pódium, je jedno před kolika lidmi jsem již zpívala, pokaždé jsem nervózní!"
Zní to jakoby LaFee měla trochu touhu se vrátit do starých kolejí zpěvačky. Taktéž i její fanoušci doufají, že zase brzo bude koncertovat v Německu a vzkazují "Doufáme, že pracuješ na novém CD! Bylo by super, kdyby jsi udělala zase tour!"

přeloženo pro lovely-lafee.blog.cz, source
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 WaclawG WaclawG | Email | 17. january 2017 at 20:36 | React

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na lovely-lafee.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.